Пн-пт з 9:00 до 18:00

Сб з 10:00 до 16:00

Тел: +38-044-38-38-38-5

Стіл трансформер

Відкидний стіл напівкруглий Freedom

Відкидний напівкруглий стіл можна закріпити на будь-якій висоті. Столик складається і економить прос..

2820 грн.

Стіл-консоль Manchester (Манчестер)

Стіл консольний трансформується у великий стіл, за яким можуть розміститися 10 осіб. Ширина столу не..

15370 грн.

Стіл IK 194

Стіл-консоль трансформер  з полками заощадить місце в квартирі.З опущеними боковими стільницями..

8844 грн.

Стіл книжка Laconic

Практичний розкладний столик-книжка. Стільниця з масиву ясена, за допомогою простого механізму перет..

7885 грн.

Стіл-трансформер Base Transformer Ясен

Журнальний стіл з легкістю перетворюється в обідній стіл за допомогою простого механізму регулювання..

6900 грн.

Стіл трансформер

Часто площа житла не дозволяє повноцінно використовувати обідній стіл для прийому гостей, так як за ним складно розсадити величезну кількість людей. У таких ситуаціях зможуть виручити розбірні меблі, останнім часом продаж столів трансформерів користується величезним попитом, так як завдяки їм в одну мить можна вирішити питання зі свободою простору і прийомом гостей.

Маленький стіл швидко перетворюється в просторе місце для посиденьок з гостями, сімейних розмов і прийому їжі, після чого він розбирається, ставиться в кут приміщення, відмінно вписуючись в інтер'єр кімнати.

На сьогоднішній день вибрати стіл трансформер зовсім нескладно, для цього можна звернутися як в інтернет-магазин, так і в магазин меблів. Обідні розсувні столи в основному виготовляються з різних порід дерева, тому перед тим як купити стіл трансформер, необхідно спочатку визначитися з його розмірами і дизайном.

У випадку, якщо розміри кухні дозволяють розмістити багато членів сім'ї та гостей, то можна спочатку купити великий стіл. Якщо ж кімната невелика, то правильним варіантом стане придбання розсувного столу, який в звичайні дні не буде займати багато місця і заважати, а у час проведення свят та урочистостей відмінно послужить для розміщення гостей.

Вибираючи стіл, слід завжди звертати увагу на матеріал виготовлення, так як всі меблі повинні поєднуватися із загальним інтер'єром кімнати і дому. Найкраще віддавати перевагу натуральним матеріалам, з яких самими якісними вважаються бук і дуб. Важливим моментом при виборі столу буде і його форма, для цього необхідно орієнтуватися на дизайн кімнати.

Можна купити стіл з круглою, квадратною, прямокутною або овальною стільницею. Якщо в будинку є дитина, то бажано купувати меблі, що не містять гострих кутів. Перед покупкою потрібно також з'ясувати, чи знадобиться стіл окремо доповнювати елементами декору, поличками. Попередній вибір параметрів меблів допоможе швидше і ефективніше здійснити покупку.

Тому, якщо виникла необхідність у придбанні компактних і зручних меблів, стіл трансформер стане відмінним варіантом, виконає багато функцій, включаючи доповнення інтер'єру. Завдяки спеціально вбудованим механізмам, буде також легко налаштувати не тільки розміри стільниці, але і висоту ніжок