Інформація про інтернет магазин меблів для дому Фешемебельний

Пн-пт з 9:00 до 18:00

Сб з 10:00 до 16:00

Тел: +38-044-38-38-38-5

0-800-330-190 (безкоштовно)

Про нас

Або 15 причин купувати меблі в інтернет-магазині "Фешемебельний"
 1. Наша найбільша винагорода - задоволені клієнти. Наше завдання давати вам приємні емоції від покупки і використання меблів, полегшувати важкий процес пошуку і економити ваш час. Ми хочемо, щоб наш продукт доставляв вам і вашим близьким задоволення. Слідуючи поставленому завданню, ми постійно розширюємо і скорочуємо свій асортимент, щоб пропонувати тільки краще.
 2. Однією з перших труднощів, з якою ми зіткнулися в нашій роботі - проблема наявності товару. Асортимент магазину досить великий, виробників багато, і не всі можуть надати оперативну інформацію про складські залишки. Тому на початкових етапах на сайті було представлено багато неактуального товару, товару якого немає на складі. Завдяки більш тісній співпраці з виробниками, нам майже вдалося вирішити цю проблему - 95% товару на сайті актуальні. Решта 5% допрацьовуються.
 3. "Фешемебельний" знає про меблі все! Жодна позиція не потрапила на сайт без характеристики і якісних фотографій. До того ж, ми створили унікальні рекомендації, які розмістили під кожною групою товарів. Дітище останнього часу – блог. Просимо читати!
 4. З нами легко спілкуватися наживо. Телефонуйте самі або надсилайте запит на зворотний дзвінок. На сайті встановлена програма, яка з'єднує фахівця з Вами протягом 30 секунд. Наші консультанти не поспішають кинути трубку: вони приділяють максимум часу на вирішення всіх питань.
 5. Періодично до нас звертаються клієнти інших магазинів з питаннями про меблі, які вже купили. Вони запам'ятовують наш інтернет-магазин, нашого фахівця і наступного разу вибирають шопінг у нас.
 6. Ви ніколи не почуєте фразу: "Мабуть, ми зробимо ваше замовлення вчасно". Ми відкриті і говоримо прямо, що можемо зробити, а що – ні. Називаємо ті терміни, в які справді вкладемося.
 7. Ми дбайливо ставимося до товару. Адже це зараз він в категорії "товар", а буквально завтра виявиться в чиємусь будинку і буде когось радувати. Перед доставкою ми перевіряємо кожну коробку з меблями. Імовірність отримати дефект зведена до мінімуму. На випадок, якщо при перевірці товару ви виявите дефект, вам не доведеться нервувати, лаятися і вимагати. Ми відпрацювали чіткий алгоритм дій для рекламаційних випадків. Вам потрібно лише зателефонувати нам і "розбір польотів" буде нашою головним болем. Вам же буде відправлена заміна деталі, або всього замовлення. 
 8. У всі населені пункти України нам з доставкою допомагають надійні і відомі транспортні компанії: "Meest Express", "Нова пошта", "Delivery Auto". Перевезення всіх товарів страхується на повну суму.
 9. Послуга, яка полегшує життя, – монтаж – доступна, поки що, тільки в Києві. Більшість виробів постачаються в розібраному стані – заради їхньої ж цілісності. Послуга платна, але, повірте, заощаджений час того вартий! Інструкції зі самостійного збору меблів обов'язково додаються.
 10. "Фешемебельний" цінує постійних покупців. А свою любов доводить знижками. 
 11. Ми працюємо за безготівковим розрахунком. Не беремо передоплати за регулярні замовлення. І взагалі передоплата береться в трьох випадках: (1) замовлення дуже велике, (2) індивідуальна поставка із закордону, (3) виробництво на замовлення.
 12. Клієнтів у "Фешемебельного" чимало. Серед них є дуже відомі компанії: "Amway", "1 + 1 Production", "EPAM Systems". Але все одно найбільша цінність для нас – це задоволені сім'ї. Багато клієнтів до нас повертаються. Вони запам'ятовують нас з хорошого боку навіть у разі збоїв. Вони помічають, як швидко і професійно ми знаходимо рішення будь-яких складнощів.
 13. Незважаючи на те, що ми в онлайні, всі меблі – реально якісні. На жаль, їх не можна помацати. Але наші вимоги до якості повністю збігаються з вашими. Ми відмовляємося від неякісної продукції. Просто не продаємо її.
 14. Мінімальний термін гарантії – 12 місяців. Не один місяць, який порушує права споживачів і є неповагою до клієнта. Наш план – не продати і забути, а забезпечити довгу службу меблів. Виконати гарантійні зобов'язання і не відмовитися від післягарантійного обслуговування – це про нас.
 15. І нарешті, ціни "Фешемебельного" – особливі. Ми існуємо з 2012 року і за цей час встигли спрацюватися з виробниками. Ми домоглися максимально вигідних умов, тому з нами можна економити, очікувати акцій і знижок. Товари з невиправдано високими цінами не потрапляють на сайт ні за яких умов. У нашому розумінні, ціна товару – це якість плюс кількість використаного матеріалу.
Ласкаво просимо і фешемебельного шопінгу!

Часто задаваемые вопросы
 • 🛍 Какие есть скидки ❓

  “Фешемебельный” ценит постоянных покупателей 💰. А свою любовь доказывает скидками 💞.

 • 🚀 Вы можете помочь в выборе товара ❓

  Если что-то требует уточнения, вы можете задать вопрос нашему специалисту 📞. Более того, мы создали уникальные рекомендации, которые разместили под каждой группой товаров ✅.

 • 💳 Как оплатить заказ ❓

  Существуют 3 способа оплаты товара в нашем магазине 💰: оплата наличными при получении, оплата картой на сайте, оплата по безналичному расчету/банковский перевод.

 • ⏰ Какой срок гарантии на мебель ❓

  Минимальный срок гарантии – 12 месяцев 🏠 . Не один месяц, который нарушает права потребителей и является неуважением к клиенту 💜.