Отзывы
А что, дизайн стула простой, но и лаконичный одновременно. Скажу вам, что на картинке не видно всей красоты ткани, а вот в реальности она круто переливается...
Для начала купили да таких домой, протестировали и теперь оформили заказ на 10 штук для барной стойки для одного известного заведения...
Клієнт не знаходиться надто високо чи дуже низько — як раз на рівні наших столиків. Сьогодні чимало публіки надає перевагу саме таким високим стільцям — полюбляє сидіти за високими столиками...
Меблі для кухні: види й особливості
Кухня – серце та душа будинку, місце, де готують смачні страви, проводять сімейні обіди та частують гостей. Тут люди починають день зі смачного сніданку, готують смачний обід та діляться враженнями прожитого дня за пізньою вечерею. Тому важливо правильно підібрати меблі, які створять затишну та спокійну атмосферу.
Відповідні меблі для кухні є ключовим елементом, який визначає не тільки її функціональність, але й зручність, ергономіку та естетику простору. Така кімната відрізняється від інших приміщень своєю особливою функціональністю і специфікою використання. Тому потребує спеціально розроблених виробів, які допомагають зручно організувати робочу зону, зберігання кухонного приладдя.
Правильно підібрані вироби дозволяють максимально використовувати простір, забезпечують легкий доступ до необхідних речей і створюють приємну атмосферу, сприятливу для готування та сімейного спілкування. Тому їхній вибір – це важливий етап у створенні практичного та гармонійного простору, який задовольняє потреби всієї родини.
Види меблів на кухню
Крім спеціальних шаф, в цій кімнаті також потрібні інші вироби, наприклад:
-
стіл;
-
стіл-трансформер;
-
стільці;
-
барні стільці;
-
табурети.
Також за потреби можна придбати окремо опору для стола чи саму стільницю.
Столи служать як робоча зона для приготування їжі, місце для подачі страв, а також як зона для сімейних обідів і спілкування. Вони бувають різних розмірів, форм та матеріалів. Їх виготовляють з таких матеріалів:
-
дерево;
-
кераміка;
-
скло;
-
МДФ;
-
ДСП та інші.
Їхньою опорою можуть бути кілька ніжок або одна центральна колона. Столи-трансформери розкладаються з маленьких до великих, які вміщують за собою цілу сім’ю.
Інші важливі меблі для кухні – стільці та табурети. Вони відрізняються наявністю спинки – у табуреток вона відсутня. Це допомагає значно економити простір, адже їх можна розмістити під столом, коли їх не використовують. Але стільці більш зручні, якщо сидіти на них довго спина не втомиться, оскільки має опору. Їх виготовляють з:
-
дерева;
-
металу;
-
пластику.
Вони можуть бути без додаткового оздоблення або мати покриття з:
-
тканини;
-
екошкіри чи шкірзаму;
-
шкіри.
З таких же матеріалів створюють барні стільці, які відрізняються лише більшою висотою.
Як правильно купити кухонні меблі
Найперше, при виборі таких елементів варто звернути увагу на матеріали виготовлення:
-
Дерево. Гарний, екологічно чистий та довговічний матеріал. Не любить вологи та високих температур.
-
Метал. Його використовують для основ, каркасів, ніжок. Вони надають виробу міцності та стійкості.
-
Пластик. Оригінальні та бюджетні моделі, вони легкі та практичні.
-
ДСП. Бюджетні моделі, найчастіше їх додатково оздоблюють.
Всі варіанти мають свої переваги та особливості.
По-друге, слід звернути увагу на те чим оздоблений виріб. Бажано, щоб він відштовхував вологу, не вбирав запахів і легко чистився. Такі властивості мають тканини з тефлоновим просоченням. Натуральна або штучна шкіра вирізняються найкращою зносостійкістю, вони витримують інтенсивну експлуатацію та не втрачають своїх якостей. Крім того, існують моделі зі знімними чохлами, які можна прати та змінювати.
Також перед тим як купити кухонні меблі, варто визначити якого розміру вони можуть бути, щоб залишити достатньо вільного простору в приміщенні. Важливо, щоб всі елементи гармонійно доповнювали інтер’єр. Солідні чи витончені дерев’яні моделі підходять для кімнати в класичному та скандинавському стилі. Для сучасного стилю підходять цікаві пластикові, металеві та скляні моделі. І найголовніше – варто зважати на власний смак і вподобання.