РУС УКР

 

Інтернет-магазин "ФешеМебельний" працює на ринку меблів з 2012 року. За цей час нашими клієнтами стали тисячі приватних осіб і сотні компаній.

 

Серед наших клієнтів компаніі "Amway", "Інтерпайп Україна", "Дойче Люфтганза", "ЕПАМ СИСТЕМЗ", Координатор проектів ОБСЕ в Україні, "1+1 продакшн", "Банк Кредит Дніпро", театр ім. Леся Курбаса і задоволені покупці по всій Україні.

 

Серед наших постачальників провідні виробники та імпортери меблів в Україні. Тривалий період роботи з партнерами дозволив домогтися максимально вигідних умов, які дозволяють нам пропонувати вигідні ціни, проводити акції і давати знижки в рамках діючої програми лояльності (Система знижок).

 
Специфіка роботи магазину - онлайн-продажі. Асортимент магазину налічує більше 3000 позицій, і показати Вам всі меблі "вживу" ми, на жаль, не можемо.
Ми відбираємо найкращі товари на ринку у відповідності з високими вимогами якості та конкурентної ціни. Ми зібрали для Вас максимально широкий асортимент з урахуванням сучасних інтер'єрних тенденцій в Україні і в усьому світі. Асортимент товарів постійно розширюється.
 
Наша мета - зробити Ваш будинок комфортнішим, красивішим і затишнішим. Ми постійно вдосконалюємо свою роботу, для того, щоб зробити Ваш вибір простіше, і зменшити час на пошук і доставку товарів, які цікавлять Вас.

Ваші пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу: info@feshemebel.com.ua.

x